27.10.-29.10.2006   Putování za Rampušákem

Ahojky dvojnožci, prožili jsme krásný víkend v Děštný v Orlických horách, tak se musím podělit...
Eymynin bráška El Cid pozval všechny táborové kamarády do svojí boudičky .....no, spíš velikánský chalupy pro lidičky.
Orlicky hory 2006
Chata PRIM

Páníčci tam měli spoustu kamarádů a pořád jen klábosili a žvanili, večer popíjeli a zase žvanili...k ránu už trochu divně :-)
Já tam měl spoustu práce!!! Do Eymy se zamilovali snad všichni psí hoši, hlavně její bráškové!!! Já ani neměl čas skákat kolem jiných holek, jen hlídal tu naši holku, aby se nespustila !!!!
Ale abych jen nepsal jaký jsem dobrý hlídač :-).............Počasí nám přálo, přes den sluníčko a v noci pršelo. Tak jsme se v sobotu všichni vydali hledat Rampušáka, to je takový Krakonoš z Orlických hor. Pochod to byl suprový, slibovaná vrstevnice se cestou změnila na šplhání do pořádného kopce :-) Dvojnožci funěli jak lokomotivy!! Nám bylo hej..... Na konci pochodu nás nečekal Rampušák, ale hospůdka s pivečkem a koláčkama :-)No tak se hledání odložilo na příští rok a my zůstali u těch koláčků.
Orlický hory 2006
Rampušáku, kde jsi??
Orlický hory 2006
Už je blízko??

Víte jak se dělá vzrůšo v Deštný?????
To zatroubíte na chatě nástup, seřadíte se všichni se svýma páníčkama venku a vyrazíte do centra Deštný :-) Pak ještě duo CO-DELIIII zapřáhnete za vozík a vzrůšo může začít.
Orlický hory 2006
DUO CODELIII a my
Orlický hory 2006
Pozor na auta!!!
Orlický hory 2006
Pochoďák Deštnou

Na chatě se nám mooooc líbilo, páníčci si moc pochvalovali, jak se o ně El Cidovi páníčci starali ...papáníčko, grilováníčko...Naše panička měla narozeniny, tak dostala dárečky a velikáááánský dort - jak jinak než berňáka :-) Fotka dortu bude později.....
My se pořád motali kolem chaty nebo chrněli v pokoji. Měli jsme tam naši novou kamarádku Belerian, říkáme jí Beluša, je to hrozný neřád...celá Eymyna za mala :-)
Orlický hory 2006
Já a Eymy
Orlický hory 2006
Eymuša a Beluša
Orlický hory 2006
El Cid, Beli a Terezka
Orlický hory 2006
El Cid a Terezka

V neděli jsme se ještě vydali na jeden pokus o nalezení Rampušáka, šli jsme sice po fáborkách , ale našli jen schovanou hromadu špekáčků :-)
Postupně panička přidá ještě nějaké fotky.....
Zatím se mějte

Váš Dasty