4.7.-9.7.2006   Malá a Velká Fatra + tábor SKŠSP

Ahojte lidi, já-Dasty Vám musím opět povyprávět, jak jsem prožil svoji druhou dovolenou s Eymy. Vypravili jsme se všichni na Slovensko, na Malou a Velkou Fatru. Za necelý týden jsme toho tolik stihli....Tak popořádku.
Naše první zastávka, jen tak cestou, byla v lyžařském areálu Velká Rača. Prý tam pojedeme i v zimě na lyže, to jsem zvědavý, jak Eymynu obují do lyží :-)
Odpoledne jsme už dorazili na první kopec Stráník, kousek za Žilinou, na úpatí našeho cíle.Autem jsme vyjeli až skoro na kopec, prý kvůli "štěňátku" Eymy, HAHAHA. Páníček tam měl spoustu kamarádů, kteří lítali na takovém kusu látky....říkali tomu paraglyding. To mě moc nezajímalo, já se spíš zajímal o berňáckou slečnu, kterou tam měl pan správce.....a nehlídal přitom Eymy...ta se mezitím párkrát proběhla po padácích :-) A pak se to stalo. My si tak v klidu ležíme a najednou se páníček rozběhl s padákem a byl v luftě!!! My oba čuměli jak vyoraný myši a panička se nám strašně smála.
Fatra 2006
Velká Rača
Fatra 2006
Dasty na Stráníku
Fatra 2006
A páníček odlétá...

Na Stáníku jsme přespali ve stanu. Já s Eymy poprvé spal ve stanu. Loni jsme totiž s paničkama přespávali jen pod širákem, ale kdo by tu holku nedobrou v noci hlídal, že?!?! Spaní ve stanu probíhalo asi tak, že Eymy se rozvalila uprostřed a my tři jsme se krčili každý v jednom rohu !!
Další dny jsme prožili na Malé Fatře. Dokonce jsme se vezli lanovkou z Vrátné doliny na kopec Chleb. Páničci nás vyzbrojili náhubky, ale raději si je nechali u sebe v ruce. Prý v rámci zdraví našich spolucestujících. Taková ťavka náhubkem....no prý nic moc.... Na kopci bylo kráásně, to byl výhled!!! A můžu odpovědně prohlásit, že jsme byli fotogeničtější než Velký Kriváň s Chlebem dohromady :-) Takový korejec koukal jak "z jara"!
Fatra 2006
V lanovce
Fatra 2006
Kopec dobyt!!!
Fatra 2006
To je výhled....
Fatra 2006
A jedeme dolů

V pátek jsme opustili Malou Fatru a dorazili do Velké Fatry.Čekalo nás tam úžasné překvápko!!! My zastavili u jednoho penzionu...ospale vystoupili a uslyšeli štěkot našich kamarádů berňáků!!!! Páníčci nás dovezli přímo do právě probíhajícího tábora berňáků, který pořádal Slovenský klub. Já tam měl harém!!!! Eymy tam lítala jak střelená a já se věnoval slečnám....Ubytovali jsme se ve stejném penzionu jako naši kamarádi. Takový pěkný nový pokojík jsme měli.Ráno a večer jsme si vždy zacvičili s ostatníma, přes den většinou spali. Eymy cvičila s dospělákama, to byla sranda....ona je trošku lenivá a tvrdohlavá....ale panička ji to rázně vysvětlila :-)
Fatra 2006
Naše boudička na táboře
Fatra 2006
Eymy:"Cvičit nejdu!!!"
Fatra 2006
Dasty:"Já taky ne!!!"
Fatra 2006
Ale louka, to zas jo...
Fatra 2006
Dasty a harém
Fatra 2006
Potok my móóc rádi

V neděli jsme se s ostatními mohli zúčastnit táborové výstavy. Posuzovat dojela ing. Gargušová. A lidi, já vyhrál!!!! Takový krásný pohár jsem dostal....hmmmmmm. Eymy byla mezi prťavcama třetí, moc jim to s paničkou nešlo :-), zato já s páníčkem....hmmmmmm.....
Fatra 2006
Dasty pašák
Fatra 2006
"Hoši" vyhráli
Fatra 2006
Eymy "lotrpes"
Fatra 2006
Konečně volno...

Po výstavě jsme jeli domů. A co dodat závěrem ??? Jen snad že už pustím k počítači moji paničku, aby mohla vydělat penízky na další dovolenou :-) ....jen co se doma trošku prospíme...

Váš Dasty